Toke 4100m2 ne shitje ne Prush

Prush , Tirane

4100 m2
EUR 348,500 EUR 85/m2
Në shitje

Informacion

ID
3598
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Ndërtimore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 348,500
Sipërfaqja
4100 m2
Çmimi /m2
EUR 85

Përshkrimi

Toke 4100m2 ne shitje ne Prush. Prona eshte e aksesueshme lehtesisht dhe eshte e konvertuar ne truall per ndertim, ideale per kapanone. Toka posedon dokumentacione te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Adresa

Rruga
Prush
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Pamja

Ndërtesa
Kodra
Rruga

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj