Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit

Rruga Trendafili i Bardhe , Tirane

2 DH
1 TU
89 m2
EUR 143,000
Në shitje

Informacion

ID
3618
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 143,000
Sipërfaqja
89 m2

Përshkrimi

Apartament2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet prene fondacionit Eleonora ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e trete banimi. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
89 m2
Sipërfaqja e Brendshme
75 m2

Adresa

Rruga
Rruga Trendafili i Bardhe
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Sobe
Lavatriçe

Bath Amenities

Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj