Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem

Rruga Amin Harizaj , Tirane

2 DH
1 TU
81 m2
EUR 138,000
Në shitje

Informacion

ID
3622
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 138,000
Sipërfaqja
81 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe ka nje siperfaqe neto prej 81m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. I perfshire ne cmim eshte edhe nje garazh me qepen me siperfaqe 20m2 qe eshte ne proces legalizimi. Oborr i rrethuar me mur. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
81 m2
Sipërfaqja e Brendshme
81 m2

Adresa

Rruga
Rruga Amin Harizaj
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Veri-Perëndim

Garazhë në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1
Sipërfaqja e Garazhit
20

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj