Apartament 2+1 me qera prane Bllokut

Rruga Ibrahim Rugova , Tirane

2 DH
1 TU
92 m2
EUR 750 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3628
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 750 /muaj
Sipërfaqja
92 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 jepet me qera ne nje nga zonat me qendrore te qytetit. Apartamenti ndodhet ne rrugen Ibrahim Rugova, duke lidhur qendret e qytetit me zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues. Ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe ka nje organizim shume te mire te hapesires, i ndare ne koridor shperndares, sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Apartamenti ka nje pozicion shume te mire duke ofruar nje pamje te kendshme te zones dhe shume drite natyrale.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
92 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Viti I ndërtimit
1980
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën