Apartament 1+1 me qera prane Pazarit te Ri

Rruga e Saraceve , Tirane

1 DH
1 TU
97 m2
EUR 450 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3631
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 450 /muaj
Sipërfaqja
97 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 jepet me qera prane Pazarit te Ri dhe Selvise. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe ka nje organizim shume te mire te hapesires dhe plot drite natyrale. Nje karakteristike e vecante eshte veranda prej 25 m2 me orientim jug-lindje. Pozicioni qe ka eshte shume i favorshem, duke qene prane shume fasiliteteve dhe qendres. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
97 m2
Sipërfaqja e Brendshme
72 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Saraceve
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Veçoritë e jashtme

Verandë

Planimetria

Eksploro zonën