Ambient 422 m2 me qera tek Rruga Kavajes

Rruga Kavajes , Tirane

422 m2
EUR 10,600 /muaj EUR 25/m2
Me Qera

Informacion

ID
3632
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Dyqan
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 10,600 /muaj
Sipërfaqja
422 m2
Çmimi /m2
EUR 25

Përshkrimi

Ambient me siperfaqe totale 422 m2 jepet me qera ne nje kompleks te ri residencial dhe komercial tek Rruga e Kavajes. Ambienti ndodhet ne katin e pare komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 225 m2. Eshte i pershtatshem per cfare dolloj biznesi. Ka nje hapesire open space duke mundesuar organizimin sipas kerkeses tuaj. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
422 m2
Sipërfaqja e Brendshme
225 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kavajes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Granit
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Trefazor

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim
Recepsion

Planimetria

Eksploro zonën