Zyre 165 m2 me qera tek Rruga Kavajes

Rruga Kavajes , Tirane

165 m2
EUR 3,000 /muaj EUR 18/m2
Me Qera

Informacion

ID
3633
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,000 /muaj
Sipërfaqja
165 m2
Çmimi /m2
EUR 18

Përshkrimi

Ambient Komercial per qera tek Rruga e Kavajes, e pershtatshme per krijimin e nje zyre biznesi. Zyra ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe totale prej 165 m2 dhe te brendshme prej 110 m2. Ka nje organizim open space te hapesires, e pershtatshme per biznesin tuaj. Ambienti ndodhet ne nje residence te re residenciale dhe komerciale, buze rruges kryesore, prane qendres se qytetit. Per shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
165 m2
Sipërfaqja e Brendshme
110 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kavajes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Ballkonet
1
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Parkim
Recepsion

Planimetria

Eksploro zonën