Apartament 2+1 per shitje tek Mine Peza

Rruga Mine Peza , Tirane

2 DH
1 TU
73 m2
EUR 160,000
Në shitje

Informacion

ID
3635
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 160,000
Sipërfaqja
73 m2

Përshkrimi

Apartament i rinovuar eshte per shitje tek Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues por te mirembajtur, ne katin e 2. Ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe organizohet ne nje sallon koridor shperndares, nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur. Eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
73 m2
Sipërfaqja e Brendshme
73 m2

Adresa

Rruga
Rruga Mine Peza
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Rruga

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj