Vile 4kateshe me qera prane Selvise

Rruga e Dibres , Tirane

3 DH
6 TU
411 m2
EUR 2,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3636
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 2,000 /muaj
Sipërfaqja
411 m2

Përshkrimi

Vile 4 kateshe + garazh jepet me qera prane Selvise. Vila ka nje siperfaqe totale prej 411 m2. Ne katin e perdhe vila ndahet ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ne katin e pare ndahet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ne katin e dyte ndahet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Ne katin e trete ndahet ne nje sallon te madh me kuzhine dhe 1 tualet. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
411 m2
Sipërfaqja e Tokes
411 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Dibres
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
4
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
6
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
3
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Pamobiluar
Elektriciteti
Njëfazor
Lejohen Kafshët
Po

Garazhë në Pronë
Po

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Oborr
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën