Apartament 2+1 per qera tek fusha aviacionit

Rruga Abedin Rexha , Tirane

2 DH
1 TU
84 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3637
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi Neto
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
84 m2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi te nje pallati te ri shume cilesor. Ambienti ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe eshte i mobiluar. Nje zone qe po zhvillohet shpejte, lokacioni eshte shume i mire per te jetuar me shkolla, markete shume lehte te aksesueshme. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
84 m2
Sipërfaqja e Brendshme
84 m2

Adresa

Rruga
Rruga Abedin Rexha
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Planimetria

Eksploro zonën