Apartament 3+1 me qera prane TEG

Lunder , Tirane

3 DH
2 TU
120 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3638
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
120 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1 luksoz jepet me qera ne nje nga residencat me te njohura prane TEG. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje pamje te mrekullueshme nga kodrat e zones dhe residenca. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern dhe komod, me nje organizim shume te mire te hapesires, i shtruar me parket dhe i kompletuar ne detaje. Eshte i ndare ne nje koridor hyres, nje sallon te ndricuar me ballkon dhe sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
120 m2
Sipërfaqja e Brendshme
120 m2

Adresa

Rruga
Lunder
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Kodra

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Pishinë e Jashtme
Parkim
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën