Vile me qera te Akacia Hills prane TEG

Rruga Akacia , Tirane

6 DH
5 TU
750 m2
EUR 4,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3639
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi Neto
EUR 4,200 /muaj
Sipërfaqja
750 m2

Përshkrimi

Kjo vilë katërkatëshe ofron një jetesë të qetë dhe komode në Akacia Hills, një nga kompleksitetet më të njohura rezidenciale në Tiranë. Ka 750m2 hapësirë të përdorshme dhe 900m2 truall. Vila është e përsosur për familje të mëdha që kërkojnë një shtëpi të hapur me qasje të shpejtë dhe të lehtë në qendër të qytetit.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
750 m2
Sipërfaqja e Tokes
900 m2

Adresa

Rruga
Rruga Akacia
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
4
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
6
Tualetet
5
Ballkonet
5
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Planimetria

Eksploro zonën