Apartament 3+1 per shitje ne Shkoze

Rruga Fehim Ibrahimi , Tirane

3 DH
2 TU
150 m2
EUR 140,000
Në shitje

Informacion

ID
3640
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 140,000
Sipërfaqja
150 m2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkozes, prane restorant Murages. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi ne nje pallat 5 katesh, te mirembajtur dhe pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje sallon, 3 dhoma gjumi, kuzhine, garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pallati ka panele diellore duke mundesuar energji elektrike me kosto te reduktuara. Perfshire ne cmim eshte nje post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
150 m2
Sipërfaqja e Brendshme
150 m2

Adresa

Rruga
Rruga Fehim Ibrahimi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Veri-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Elektroshtëpiake

Sobe

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj