Kati i pare i nje pallati tek Myslym Shyri

Rruga Besim Imami , Tirane

3 TU
204 m2
EUR 1,800 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3641
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi Neto
EUR 1,800 /muaj
Sipërfaqja
204 m2

Përshkrimi

Hyrje 2+1 te nje pallati me katin e pare dhe katin -1. Gjithashtu ka oborr te perdorshem te rrethuar. E organizuar me dy dhoma gjumi dhe 2 tualete ne katin e pare, kjo prone mund te perdoret per arsye komerciale po ashtu edhe rezidenciale. Ne katin -1 ndodhet garazhi nje banjo tjeter, nje dhome per depo, lavanderi etj. Gjithashtu ka dhe nje dhome me oxhak. Prona ka te perfshire tre vende parkimi dhe garazh.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
204 m2
Sipërfaqja e Brendshme
204 m2

Adresa

Rruga
Rruga Besim Imami
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
2
Tualetet
3
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Planimetria

Eksploro zonën