Apartamenrt 2+1+2 ne shitje tek rruga e Kavajes

Rruga e Kavajes , Tirane

2 DH
2 TU
96 m2
EUR 210,000
Në shitje

Informacion

ID
3642
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 210,000
Sipërfaqja
96 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1+2 ne shitje tek rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Prona eshte e restauruar me punime te reja nga brenda dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
96 m2
Sipërfaqja e Brendshme
85 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Kavajes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Perëndim

Pamja

Ndërtesa

Bath Amenities

Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj