Apartament 1+1 ne shitje tek rruga Irfan Tomini

Rruga Irfan Tomini , Tirane

1 DH
1 TU
60 m2
EUR 85,000
Në shitje

Informacion

ID
3643
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 85,000
Sipërfaqja
60 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga Irfan Tomini. Prona ndodhet ne katin e trete te pallati ekzistues pa ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kendine kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
60 m2
Sipërfaqja e Brendshme
60 m2

Adresa

Rruga
Rruga Irfan Tomini
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj