Dubleks 2+1+2 me qera ne Qender

Rruga Urani Pano , Tirane

2 DH
2 TU
110 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3644
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Dupleks
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Dubleks 2+1+2 me qera ne Qender. Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te mire administruar me ashensor dhe eshte ideale per nje jetese komode pasi i ka te gjitha sherbimet shume afer. Organizohet nje nje sallon te bollshem se bashku me kendin e kuzhines dhe nje tualet ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte ndodheen 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti disponon edhe nje depo private. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2
Sipërfaqja e Brendshme
93 m2

Adresa

Rruga
Rruga Urani Pano
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën