Apartament 1+1 ne shitje ne Fresk

Rruga Muhamet Deliu , Tirane

1 DH
1 TU
67 m2
EUR 80,000
Në shitje

Informacion

ID
3646
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 80,000
Sipërfaqja
67 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Fresk. Prona ndodhet ne katin e katert banimi dhe i fundit banimi, ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines me akses ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
67 m2
Sipërfaqja e Brendshme
61 m2

Adresa

Rruga
Rruga Muhamet Deliu
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj