Vile 3+1 me qera tek long hill

Long Hill Residence , Tirane

3 DH
4 TU
592 m2
EUR 3,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3647
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,500 /muaj
Sipërfaqja
592 m2

Përshkrimi

Nje vile luksoze te nje nga rezidencat me te mira ne Tirane. Ambienti eshte perfekt per nje jetes te qete larg zhurmes se qytetit. Vila përhapet në dy kate, duke ofruar një sallon të madh e të ndriçuar, një kuzhinë moderne dhe ne katin e dyte ndodhen tre dhomat e gjumit. Vila gjithashtu ka nje oborr te madhe dhe te gjelberuar.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
592 m2
Sipërfaqja e Tokes
268 m2

Adresa

Rruga
Long Hill Residence
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
4
Ballkonet
2
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar

Planimetria

Eksploro zonën