Apartament te kompleksi me i ri ne Drimadhe

Rruga Perivolo , Dhermi

2 DH
109 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Okazion
Eksluzive

Informacion

ID
3649
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
109 m2

Përshkrimi

Shtesa më e re në jetesën luksoze të Jugut të Shqipërisë. E vendosur në një mjedis të qetë dhe të bukur, ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore. Aktualisht në fazat e para të ndërtimit, kompleksi premton pajisje të avancuara dhe një stil jetese të fokusuar në komunitet. Ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe eshte i organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona vjen me dy poste parkimi, dhe ka nje pamje spektakolare te detit. Kompleksi pritet te mbaroi ne 2026.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
2
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Planimetria

Eksploro zonën