Apartament 2+1 per shitje afer kopshtit botanik

Rruga Selita e Vjeter , Tirane

2 DH
1 TU
110 m2
EUR 275,000
Në shitje

Informacion

ID
3651
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 275,000
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e parafundit te nje ndertese te re prane kopshtit botanik. Siperfaqja e apartamentit eshte 90m2 neto. Prona eshte e mobiluar me nje stil modern dhe shume te bukur. I organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje tualet, apartamenti sheh liqenin dhe te gjithe Tiranen nga ballkoni. Salloni dhe kuzhina jane organizuar ne nje ambient te hapur. Apartamenti ka dhe nje parkim i cili shitet me vete per 35,000 euro.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2
Sipërfaqja e Brendshme
90 m2

Adresa

Rruga
Rruga Selita e Vjeter
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj