Vile per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

3 DH
2 TU
169 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3652
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
169 m2

Përshkrimi

Shtesa më e re në jetesën luksoze të Jugut të Shqipërisë. E vendosur në një mjedis të qetë dhe të bukur, ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore. Aktualisht në fazat e para të ndërtimit, kompleksi premton pajisje të avancuara dhe një stil jetese të fokusuar në komunitet. Vila shtrihet ne nje siperfaqe parcele 620 m2 dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 169 m2 dhe eshte i organizuar sallon te integruar me kuzhine, ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 depo. Karakteristike e vecante eshte oborri dhe pishina e cila ka siperfaqe 21 m2. Prona vjen me dy poste parkimi, dhe ka nje pamje spektakolare te detit. Kompleksi pritet te mbaroi ne 2026.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
169 m2
Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2
Sipërfaqja e Tokes
620 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
1
Viti I ndërtimit
2026
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Veçoritë e jashtme

Pishinë
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën