Vile ne shitje tek Varrezat e Deshmoreve

Rruga Haxhi Aliaj , Tirane

6 DH
6 TU
333 m2
EUR 1,500,000
Në shitje

Informacion

ID
3654
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 1,500,000
Sipërfaqja
333 m2

Përshkrimi

Vile ne shitje tek Varrezat e Deshmoreve. Prona ka 800m2 siperfaqen e trruallit dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 685m2 te shperndare ne tre kate. Ne katin -1 ka nje siperfaqe prej 147m2. Kati 0 ka nje siperfaqe prej 274m2 plus nje verande prej 20m2 dhe kati 1 ka nje siperfaqe prej 264m2 plus nje verande prej 70m2. Ndertesa eshte e ndare ne 4 apartamente. Dy apartamente 1+1, dy apartamente 2+1 dhe dy garazh. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
333 m2
Sipërfaqja e Tokes
800 m2

Adresa

Rruga
Rruga Haxhi Aliaj
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
6
Tualetet
6
Ballkonet
4
Dhomat e Ndenjes
4
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Blindat
Duralumin


Parkim në Pronë
Po
Garazhë në Pronë
Po

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj