Apartamente 2+1 ne shitje pran Ambasades Amerikane

Rruga Jan Kukuzeli , Tirane

2 DH
1 TU
71 m2
EUR 160,000
Në shitje

Informacion

ID
3657
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 160,000
Sipërfaqja
71 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane. Prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues pa ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
71 m2
Sipërfaqja e Brendshme
71 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jan Kukuzeli
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Veri-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj