Vile Familjare per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

3 DH
3 TU
205 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3660
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
205 m2

Përshkrimi

Kompleksi më i re në jetesën luksoze të Jugut të Shqipërisë. E vendosur në një mjedis të qetë dhe të bukur, ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore. Aktualisht në fazat e para të ndërtimit, kompleksi premton pajisje të avancuara dhe një stil jetese të fokusuar në komunitet. Vila Familjare eshte e perbere ne 2 kate. shtrihet ne nje siperfaqe parcele 356 m2 dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 205 m2 (secili kat 97 m2) dhe eshte i organizuar sallon te integruar me kuzhine, ne 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 1 ballkon. Prona vjen me dy poste parkimi, dhe ka nje pamje spektakolare te detit. Kompleksi pritet te mbaroi ne 2026.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
205 m2
Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2
Sipërfaqja e Tokes
356 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Viti I ndërtimit
2026
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Veçoritë e jashtme

Oborr
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën