Apartament per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

1 DH
1 TU
75 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3662
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
75 m2

Përshkrimi

Vendosur në një mjedis të qetë dhe të bukur, ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore. Aktualisht në fazat e para të ndërtimit dhe pritet te mbaroj ne vitin 2026, kompleksi premton pajisje të avancuara dhe një stil jetese të fokusuar në komunitet. Ky apartament elegant eshte i organizuar me nje dhome dhe nje kuzhin dhe gjithashtu ka nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 65 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 75 m2. Ketu perfshihet dhe nje ballkon me pamje spektakolare te bregdetit te Drimadhes.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
75 m2
Sipërfaqja e Brendshme
65 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
2
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1
Sipërfaqja e Parkingut
46 m2

Planimetria

Eksploro zonën