Apartament per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

2 DH
1 TU
101 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3664
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
101 m2

Përshkrimi

Vendosur në një mjedis të qetë dhe të bukur, ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore. Aktualisht në fazat e para të ndërtimit, kompleksi premton pajisje të avancuara dhe një stil jetese të fokusuar në komunitet. Ky apartament elegant eshte i organizuar me dy dhoma dhe nje kuzhin dhe gjithashtu ka dy poste parkimi. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 90 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 101 m2. Ketu perfshihet dhe nje ballkon me pamje spektakolare te bregdetit te Drimadhes. Per me shume informacion mos hezitoni ne ta kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
101 m2
Sipërfaqja e Brendshme
90 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
2
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Planimetria

Eksploro zonën