Vile TownHouse per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

3 DH
3 TU
145 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3668
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
145 m2

Përshkrimi

Kjo vilë e veçantë në stilin townhouse është një nga karakteristikat më të dalluara në kompleksin e ri që pritet të përfundojë në vitin 2026 në Dhërmi. Ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore, duke krijuar një mjedis të jashtëzakonshëm dhe infrastrukture te mireorganizuar për banorët. Vila është projektuar për të ofruar komoditet maksimal dhe estetikë moderne, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një jetë të qetë dhe luksoze në mes të natyrës së mrekullueshme të Dhërmiut. E organizuar ne 2 kate ajo shtrihet ne nje siperfaqe parcele 220 m2 dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 145 m2. E ndare ne 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine te integruar, 3 tualete dhe ballkon.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
145 m2
Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2
Sipërfaqja e Tokes
220 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2026
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Veçoritë e jashtme

Oborr
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën