Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Elbasanit

Rruga Fuat Toptani , Tirane

3 DH
2 TU
138 m2
EUR 268,000
Në shitje

Informacion

ID
3669
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 268,000
Sipërfaqja
138 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, nga te cilat dy dhoma femijesh dhe nje matrimoniale me gardarobe dhe me dalje ne ballkon, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne cdo detaj ne menyre bashkohore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
138 m2
Sipërfaqja e Brendshme
121 m2

Adresa

Rruga
Rruga Fuat Toptani
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Xham Tresh me Gaz
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Pamja

Ndërtesa
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj