Vile Premium per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

4 DH
6 TU
570 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3670
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
570 m2

Përshkrimi

Kjo vilë 3-kateshe shtrihet ne pjesen premium te kompleksit te ri që pritet të përfundojë në vitin 2026 në Dhërmi. Ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore, duke krijuar një mjedis të jashtëzakonshëm dhe infrastrukture te mireorganizuar për banorët. Vila është projektuar ne 3 kate me siperfaqe ndertimi 570 m2. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 227 m2 dhe organizohet ne nje salon me pamje te hapur dhe te mrekullueshme te detit. kuzhine dhe dhome ngrenie, nje dhome extra, nje dhome gjumi me tualet, tualet shtese dhe depo. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 146m2 dhe organizohet ne 2 dhoma matrimoniale me garderobe dhe tualet si dhe ballkon te gjelberuar; nje dhome gjumi me tualet, dhe nje verande me siperfaqe 44 m2. Kati nentoke ka nje siperfaqe prej 197 m2 dhe organizohet ne nje sallon me kuzhine dhe ambient ngrenie, nje ambient te pershtatshem per palester, dush, tualet dhe ambienti teknik. Vila ka dhe 2 vende parkimi. E vecante eshte pishina prej 32 m2. Nje zgjedhje e shkelqyer per nje jetese mes luksit dhe natyres.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
570 m2
Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2
Sipërfaqja e Tokes
700 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Viti I ndërtimit
2026
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
6
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Deti

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Pishinë
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën