Vile Elitare per shitje ne Dhermi

Rruga Perivolo , Dhermi

4 DH
4 TU
282 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje
Eksluzive

Informacion

ID
3671
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
282 m2

Përshkrimi

Kjo vilë 3-kateshe shtrihet ne pjesen elitare te kompleksit te ri që pritet të përfundojë në vitin 2026 në Dhërmi. Ky kompleks rezidencial është projektuar për të ofruar një kombinim të arkitekturës moderne dhe bukurisë natyrore, duke krijuar një mjedis të jashtëzakonshëm dhe infrastrukture te mireorganizuar për banorët. Vila është projektuar ne 2 kate me siperfaqe ndertimi 282 m2. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 217 m2 dhe organizohet ne sallonin dhe ambientin e ngrenies me pamje te hapur dhe te mrekullueshme te detit dhe oborrit, kuzhine, 3 dhoma gjumi secila me tualetin perkates, nje depo. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe organizohet ne 1 dhome gjumi matrimoniale me garderobe dhe tualet, dhe akses ne te dyja verandat me orientim nga deti dhe mali i Cikes, duke ofruar nje pamje spektakolare. Vila ka dhe 2 vende parkimi si dhe nje pishine 32 m2 per te shijuar ditet e nxehta dhe per tu relaksuar. Nje zgjedhje e shkelqyer per nje jetese mes luksit dhe natyres.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
282 m2
Sipërfaqja Totale
109 m2
Sipërfaqja e Brendshme
92 m2
Sipërfaqja e Tokes
700 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perivolo
Qyteti
Dhermi
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2026
Faza e Ndërtimit
Off-Plan
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
4
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Mali
Deti

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Pishinë
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën