Apartament 1+1 me qera tek Liqeni i Thate

Rruga Hamdi Garunja , Tirane

1 DH
1 TU
75 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3672
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
75 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e gatimit me akses ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. N cmim eshte i perfshir edhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
75 m2
Sipërfaqja e Brendshme
65 m2

Adresa

Rruga
Rruga Hamdi Garunja
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën