Apartament 2+1 me qera tek Liqeni Thate

Liqeni i Thate , Tirane

2 DH
1 TU
91 m2
EUR 500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3673
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 500 /muaj
Sipërfaqja
91 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate. Prona ndodhet ne katin e pare banimi ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
91 m2
Sipërfaqja e Brendshme
75 m2

Adresa

Rruga
Liqeni i Thate
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Viti I ndërtimit
2017
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Elektroshtëpiake

Frigorifer
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën