Apartament 3+1+2 ne shitje ne Durres

Rruga Polumbari , Tirane

3 DH
2 TU
157 m2
EUR 157,000
Në shitje

Informacion

ID
3674
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 157,000
Sipërfaqja
157 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1+2 ne shitje ne Durres. Prona ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te miradministruar pa ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem me aneks, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte bashkimi i dy apartamenteve (83.7m2 dhe 73.3m2) me nje siperfaqe totale prej 157m2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
157 m2
Sipërfaqja e Brendshme
138 m2

Adresa

Rruga
Rruga Polumbari
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj