Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i Ri

Rruga Dervish Hekali , Tirane

2 DH
1 TU
89 m2
EUR 155,000
Në shitje

Informacion

ID
3675
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 155,000
Sipërfaqja
89 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i Ri. Prona ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor, dhe parashikohet te perfundoi ne dhjetor 2024. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi me akses ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet shum afer qendres dhe eshte mundesi shum e mir per investim ose banim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
89 m2
Sipërfaqja e Brendshme
78 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dervish Hekali
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Ndërtesa
Qyteti

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj