Apartament 2+1 me Pamje të Mrekullueshme në rezidencen Lake View

Rruga Kristo Luarasi , Tirane

2 DH
2 TU
123 m2
EUR 1,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3676
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,200 /muaj
Sipërfaqja
123 m2

Përshkrimi

Zbuloni këtë apartament të gjerë dhe të ndritshëm të vendosur në një nga zonat më të dëshiruara të Tiranës. Ky rezidencë moderne ofron një dhomë ndenjeje dhe ngrënieje me plan të hapur, me dritare të mëdha që ofrojnë pamje mahnitëse të peizazhit përreth dhe shumë dritë natyrale. Apartamenti përfshin: Planimetria: 2 dhoma gjumi, 2 banjo, zonë të hapur ndenjeje/ngrënieje dhe një kuzhinë të projektuar mirë. Karakteristika: Përfundime me cilësi të lartë, ballkon të madh, hapësira të bollshme për ruajtje dhe pajisje moderne. Pajisje: Afër zonave rekreative, qendrave tregtare dhe transportit publik. Ky apartament është perfekt për ata që kërkojnë një hapësirë jetese të rehatshme dhe të stilizuar me qasje të lehtë në të gjitha që ofron Tirana. Na kontaktoni sot për të planifikuar një shikim!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
123 m2
Sipërfaqja e Brendshme
105 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kristo Luarasi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
14
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Planimetria

Eksploro zonën