Apartament Modern 2+1 në Lake View Residence

Rruga Kristo Luarasi , Tirane

2 DH
2 TU
114 m2
EUR 1,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3677
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,200 /muaj
Sipërfaqja
114 m2

Përshkrimi

Përjetoni jetesën bashkëkohore në këtë apartament të sapondërtuar të vendosur në një nga lagjet më të kërkuara të Tiranës. Ky apartament elegant ofron një planimetri të menduar mirë që maksimizon hapësirën dhe dritën. Karakteristikat kryesore përfshijnë: Planimetria: 2 dhoma gjumi, 2 banjo, zonë të gjerë ndenjeje/ngrënieje dhe një kuzhinë stil. Karakteristika: Përfundime me cilësi të lartë, dritare nga dyshemeja në tavan, ballkon të madh dhe dritë natyrale të bollshme në të gjithë hapësirën. Pajisje: Afër parqeve, qendrave tregtare, restoranteve dhe lidhjeve të shkëlqyera të transportit publik. Ideale për familjet ose profesionistët që kërkojnë një hapësirë jetese të sofistikuar dhe të rehatshme. Mos humbisni mundësinë për ta bërë këtë apartament të mrekullueshëm shtëpinë tuaj të re. Na kontaktoni sot për më shumë detaje dhe për të planifikuar një vizitë!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
114 m2
Sipërfaqja e Brendshme
103 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kristo Luarasi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
14
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Liqeni
Parku

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Palestër
Parkim
Park Lojrash
Recepsion

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Planimetria

Eksploro zonën