Apartament 2+1 ne Lake View Residence

Rruga Kristo Luarasi , Tirane

2 DH
2 TU
134 m2
EUR 1,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3678
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,200 /muaj
Sipërfaqja
134 m2

Përshkrimi

Mirë se vini në këtë apartament mahnitës në zemër të Tiranës, që ofron jetesë moderne në nivelin më të lartë. Ky apartament i gjerë dhe i projektuar mirë është perfekt për ata që kërkojnë luks dhe komoditet në një mjedis urban. Pikat kryesore përfshijnë: Planimetria: 2 dhoma gjumi, 2 banjo, një zonë të gjerë ndenjeje dhe ngrënieje, dhe një kuzhinë bashkëkohore. Karakteristika: Përfundime me cilësi të lartë, dritare të mëdha nga dyshemeja në tavan, një ballkon i gjerë që ofron pamje të mrekullueshme të qytetit dhe dritë natyrale të bollshme. Pajisje: E vendosur në një lagje të gjallë me qasje të lehtë në parqe, qendra tregtare, restorante të mira dhe lidhje të shkëlqyera të transportit publik. Ky apartament është ideal për individë ose familje që kërkojnë një stil jetese urban të sofistikuar. Na kontaktoni sot për të organizuar një vizitë dhe për të përjetuar elegancën dhe komoditetin që ky apartament ka për të ofruar!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
134 m2
Sipërfaqja e Brendshme
114 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kristo Luarasi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
14
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Toke Pyjore
Liqeni
Parku
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Roje Rezidence
Palestër
Parkim
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Planimetria

Eksploro zonën