Apartament 1+1 me qera tek Unaza e Re

Rruga Feizi Himzo , Tirane

1 DH
1 TU
64 m2
EUR 500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3679
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 500 /muaj
Sipërfaqja
64 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 jepet me qera ne nje nga residencat me te reja prane Fushes se Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje dhome te vogel garderobe. Apartamenti jepet bosh, i pershtatshem per banim por dhe zyra. Eshte nje mundesi e mire investimi ne nje zone e kthyer shume shpejt ne rritje vitet e fundit. Ne cmim jane te perfshira taksat e mirembajtjes. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
64 m2
Sipërfaqja e Brendshme
64 m2

Adresa

Rruga
Rruga Feizi Himzo
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën