Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri

Rruga Shyqyri Berxolli , Tirane

1 DH
1 TU
80 m2
EUR 500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2985
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 500 /muaj
Sipërfaqja
80 m2

Përshkrimi

Ne Myslym Shyr, prane tregut Cam, jepet me qera nje apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. Eshte i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, koridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone me akses ne rruget kryesore dhe prane fasiliteteve te ndryshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
80 m2

Adresa

Rruga
Rruga Shyqyri Berxolli
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Viti I ndërtimit
2000
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën