Vile me pishine per qira ne rezidencen Kodra e Diellit!

Kodra e Diellit , Tirane

4 DH
2 TU
340 m2
EUR 2,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2998
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 2,500 /muaj
Sipërfaqja
340 m2

Përshkrimi

Vile 3 kateshe me pishine per qira ne rezidencen Kodra e Diellit 2. Vila përbëhet ne 3 kate me sipërfaqe ndertimi 340 m2, pishine dhe verande. Kati i pare organizohet në sallon, ambienti i kuzhines i vecuar sebashku me ambientin e ngrenies, 1 tualet, veranda dhe pishina. Kati i dyte organizohet në tre dhoma gjumi, tualet. Kati i trete eshte papafingo. Vila ndodhet ne nje nga residencat me te mira ne Tirane dhe ofron facilitete te ndryshme si, supermarket, park per femije, shkolleetj. Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
340 m2
Sipërfaqja e Tokes
340 m2

Adresa

Rruga
Kodra e Diellit
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket


Parkim në Pronë
Po

Elektroshtëpiake

TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Pishinë
Depo Magazinimi
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën