Vile 4 kate me qera prane Globe, Tirane.

Rruga Konferenca e Pezes , Tirane

300 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2999
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
300 m2

Përshkrimi

Vile me qera ne rrugen Konferenca e pezes ne Tirane. Vila eshte e perbere nga 4 kate Kati perdhe ka garazhin, i cili mund te perdoret per parkim, apo mund te shnderrohet ne nje dhome tjeter. Kati i pare ofron sallon, kuzhine, aneks tualet dhe verande. Kati i dyte ka 3 dhoma ambjente te ndara dhe tualet si dhe ballkon. Kati i trete eshte nje hapsire open space dhe verande. Vila eshte perdorur si kopesht , por ka mundesi ndryshimi ambjetesh te brendshme per ti pershatur ato sipas kerkesave. Sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen, uji dhe drita 24 ore. Zona eshte shume e qete dhe e mire aksesueshme ne rruget kryesore te qytetit.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
300 m2
Sipërfaqja e Tokes
300 m2

Adresa

Rruga
Rruga Konferenca e Pezes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3

Planimetria

Eksploro zonën