Apartament 2+1 me qera ne Bllok

Rruga Andon Zako Cajupi , Tirane

2 DH
2 TU
110 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3010
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Ne rrugen Andon Zako Cajupi, prane Bllokut dhe sheshit Wilson, jepet me qera nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar thjesht dhe komod. Ndodhet ne nje zone te qete dhe afer shume fasiliteteve si shkolla, farmaci, restorante, markete, etj. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2

Adresa

Rruga
Rruga Andon Zako Cajupi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën