Apartament 2+1 tek Air Albania Stadium

Rruga Faik Konica , Tirane

2 DH
1 TU
110 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3028
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 i sapo rinovuar, plotesisht i mobiluar prane Air Albania. I ndodhur në një nga lagjet më të preferuara të qytetit, ky apartament është i përsosur për ata që shijojnë hapësirat e gjelbra dhe ajrin e pastër, duke ofruar pamje të mahnitshme të Parkut te Tiranes. Apartamenti organizohet ne një dhomë ndenjeje e bollshme dhe plot ndricim natyral, se bashku me një kuzhinë te pajisur me gjithçka që ju nevojitet, dhe ambientin e ngrenies. Për më tepër, apartamenti përfshin një tualet të kompletuar dhe dy ballkone me pamje të mrekullueshme—një për çdo dhomë gjumi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, me kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2
Sipërfaqja e Brendshme
110 m2

Adresa

Rruga
Rruga Faik Konica
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2000
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Qyteti
Toke Pyjore
Kodra
Mali

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën