Apartament 2+1 per shitje tek Ish Fusha Aviacionit

Rruga Dafinave , Tirane

2 DH
2 TU
130 m2
EUR 156,600 EUR 1,200/m2
Në shitje

Informacion

ID
3191
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 156,600
Sipërfaqja
130 m2
Çmimi /m2
EUR 1,200

Përshkrimi

Ish Fusha Aviacionit, ne verilindje te Tiranes, eshte nje nga zonat me te kerkuara per vitin e ardhshem per investimin ne prona residenciale dhe komerciale duke shfaqur nje rritje ne zhvillim mete gjitha facilitetet dhe sherbimet qe shoqerojne zonat e banuar. Ne nje nga komplekset e reja, eshte per shitje nje apartament me siperfaqe 130.5 m2 dhe ne katin e pare banim. Apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kompleksi ku ndodhet eshte projektuar me nje kujdes nga ana arkitektonike dhe ajo urbane si nje objekt i kompozuar ne disa volume me lartesi te ndryshme me tarrace dhe oborre te gjelber. Per me shume informacion mbi residencen, apartamentin, zonen dhe mundesite e tjera qe ofrohen na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
130 m2
Sipërfaqja e Brendshme
112 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dafinave
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Veri-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Parku
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj