Ambient biznesi me qera afer Satdiumit Dinamo

Rruga Gjik Kuqali , Tirane

86 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3443
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
86 m2

Përshkrimi

Ambient Biznesi me qera me siperqafe 85 m2 ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, Stadiumi Dinamo. Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi ekzistues 5 katesh, me pamje dhe aksesueshmeri si nga rruga kryesore dhe nga brenda godines.Organizohet nga nje ambient per recepsionin, nje dhome open space zyre, ambjent per trajtime, nje ambjent vizitash, depose bashku me avanteri si dhe nje tualet. Te gjitha ambiente lidhem me njera tjetren me dy korridore. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: Klinika & Laboratore mjekesore, Klinika dentare, Klinike fizioterapie, Qendra Estetike etj. Lokacioni mjaft i favorshem dhe investimi teper cilesor i kryer ne ambient e bene perfekt per zhvillimin e biznesit tuaj! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
86 m2
Sipërfaqja e Brendshme
85 m2

Adresa

Rruga
Rruga Gjik Kuqali
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Perëndim

Pamja

Rruga

Elektroshtëpiake

Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Lavanderi
Depo

Ambjentet e Përbashkëta

Recepsion

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën