Apartament 3+1 per shitje ne Longhill

Longhill Residence , Tirane

3 DH
2 TU
145 m2
EUR 380,000
Në shitje

Informacion

ID
3473
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 380,000
Sipërfaqja
145 m2

Përshkrimi

Shitet apartament elegant 3+1 në Longhill, një nga rezidencat më të njohura. Me një sipërfaqe prej 145 m2, ky apartament ofron një organizim të mrekullueshëm të hapësirës: një sallon ndriçues me pamje magjepsëse, ambient ngrenie dhe kuzhinë të integruar, tre dhoma gjumi të rehatshme, dy veranda të bukura për momente relaksi dhe dy tualete. Interiori i brendshëm përfshin parket laminat dhe pllaka cilësore, si dhe sisteme të avancuara ngrohje dhe ftohje për komoditet maksimal. Shtëpia është gjithashtu e pajisur me një sobë me pelete, duke shtuar një prekje ngrohtësie dhe atmosferë në ambient. Gjithashtu perfshire ne cmim eshte nje post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
145 m2

Adresa

Rruga
Longhill Residence
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Pronës
1
Viti I ndërtimit
2015
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Kodra
Parku

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Pishinë e Jashtme
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj