Jepet me qera apartament tek Rruga Kristo Floqi

Rruga Kristo Floqi , Tirane

1 DH
1 TU
75 m2
EUR 300 /muaj
Dhënë Me Qera

Informacion

ID
3481
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 300 /muaj
Sipërfaqja
75 m2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne Rrugen Kristo Floqi prane shkolles Besnik Sykja ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne nje pallat ekziztues pa ashensore ne katin e katert. Apartamenti perbehet nga nje ambinet ndenjeje, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Eshte teresisht i mobiluar. Per me shume informacione na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
75 m2
Sipërfaqja e Brendshme
75 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kristo Floqi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Pronës
5
Viti I ndërtimit
1989
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Jug

Pamja

Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën