Apartament 2+1+2 me qera te Kopshti Botanik

Kopshti Botanik , Tirane

2 DH
2 TU
120 m2
EUR 1,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3563
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,000 /muaj
Sipërfaqja
120 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1+2 me qera te Kopshti Botanik, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet nga sallon + kuzhine + ambjent ngrenie, 1 dhome matrimoniale + tualet,1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon i lidhur me sallonin.Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar deri ne detaj per një jetesë të rehatshme dhe të sigurtë.Apartamenti eshte në një zonë të qetë pranë Kopshtit Botanik.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
120 m2
Sipërfaqja e Brendshme
111 m2

Adresa

Rruga
Kopshti Botanik
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Viti I ndërtimit
2016
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Lindje

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën