Apartament 110m2 ne shitje prane rruges se Elbasanit

rruga Nasi Pavllo , Tirane

3 DH
2 TU
110 m2
EUR 258,000
Në shitje

Informacion

ID
3599
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 258,000
Sipërfaqja
110 m2

Përshkrimi

Apartament 110 m2 eshte ne shitje prane rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i ndare ne dy hyrje te lidhura me njera tjetren duke formuar nje apartament 2+1 dhe nje garsoniere. Apartamenti 2+1 ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Garsonierja ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe organizohet ne nje dhome, kuzhine me vete dhe nje tualet , aktualisht e dhene me qera ne vleren 320 euro ne muaj. Apartamenti i tere ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues, me planimetrine qe mundeson bashkimin lehtesisht te dy hyrjeve. Ndodhet ne nje zone shume te mire prane shume fasiliteteve te nevojshme dhe mundesi parkimi. Ne shitje eshte e gjithe siperfaqja se bashku, si dhe posedon certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
110 m2
Sipërfaqja e Brendshme
110 m2

Adresa

Rruga
rruga Nasi Pavllo
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj